Language

Desirable Kolagen Aktiv +

ENGLISH VERSION

 
_www1

 DESIRABLE® KOLAGEN AKTIV +®

ŻEL KOLAGENOWY DO TWARZY

DLA WSZYSTKICH TYPÓW SKÓRY 

 PROSTO Z NATURY

 KUP TUTAJ

 

Prof. Przybylski Kolagen Aktiv+ jest nową generacją biologicznie aktywnego kolagenu z serii Desirable do pielęgnacji twarzy i szyi, wzbogaconego w mikrokapsułkowaną, aktywną formę witaminy A. Kolagen biologicznie aktywny posiada zachowaną potrójną helisę, co czyni ten produkt unikatowym. Ten preparat kolagenowy, o różnych odcieniach – od klarownej bieli do perłowej szarości, delikatny i jedwabisty w dotyku cechuje dodatkowo jego znakomita wchłanialność.

Ingredients INCI:  Collagen, Aqua, Lactic
Acid, Polymethyl Methacrylate, Tricaprylin, Retinyl Palmitate, BHT
 

Sekret działania:  Sekretem działania Kolagen Aktiv + jest wyjątkowa receptura, w której połączyliśmy witaminę A z naszym kolagenem biologicznie aktywnym Prof. Przybylskiego.

Kolagen Biologicznie Aktywny Prof. Przybylskiego (patenty: PL 190737, US 7,285,638). Firma 3-Helisa jako jedyny i wyłączny producent kolagenu biologicznie aktywnego opatentowaną metodą, którą przez lata pracy unowocześniła, w efekcie uzyskała czysty tropokolagen, jedyny na świecie.

Biologicznie Aktywny Kolagen dostarcza skórze wszystkiego tego, co jest niezbędne dla jej zdrowego i pięknego wyglądu. Wysoka zawartość aminokwasów w naszych produktach odżywia skórę dzień po dniu. Technologia produkcji została tak opracowana, aby zachować naturalną melaninę występującą w skórze ryb. Melanina jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV podczas kąpieli słonecznych.

Badania aplikacyjno – użytkowe wykazały istotny wpływ naszego preparatu na poprawę ogólnego wyglądu skóry, przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, redukcję zmarszczek, poprawę elastyczności skóry oraz rozjaśnienie przebarwień.

Innowacyjna metoda produkcji kolagenu biologicznie aktywnego Prof. Przybylskiego naszej firmy umożliwia łączenie go z innymi składnikami aktywnymi TAGRA RND, której opatentowana metoda mikrokapsułkowania surowców gwarantuje wysoką jakość i aktywność włączonych do receptury substancji.
 
Witamina A – palmitynian retinolu zastosowany w produkcie hamuje między innymi działanie kolagenaz i elastaz, chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz pobudza odnowę komórkową skóry. Palmitynian retinolu wzmacnia odporność skóry na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz zwiększa jej elastyczność.

Warto pamiętać, że palmitynian retinolu w formie „nagiej” łącząc się z innymi składnikami kosmetyku utlenia się i szybko traci swą aktywność. Nowa generacja mikrokapsułkowanych witamin używanych w naszych produktach zamyka formę „nagą” witamin w jednolitych, sferycznych mikrokapsułkach o przeciętnej wielkości 40-tu mikronów. Mikrokapsułki osłaniają witaminę A zapobiegając jej łączeniu się z innymi składnikami preparatu i utrzymują jej wysoką aktywność długo po włączeniu do kosmetyku.

Palmitynian retinolu w mikrokapsułkach jest polecany jako stabilny i biologicznie aktywny składnik:

 • produktów odmładzających, 
 • preparatów regenerujących skórę,
 • kremów odżywiająco-nawilżających
 • produktów antytrądzikowych.

Palmitynian retinolu w mikrokapsułkach jest aktywną formą witaminy A. Ta biologicznie aktywna substancja jest szeroko używana w dermatologicznych i kosmetycznych produktach ze względu na jej szerokie, kompleksowe działanie na skórę.

Palmitynian retinolu wpływa korzystnie na skórę poprzez:

 • redukcję zmarszczek i odmłodzenie skóry,
 • ochronę i leczenie skóry uszkodzonej przez słońce,
 • wzmocnienie wodnej bariery ochronnej skóry,
 • przyspieszenie odnowy naskórka i tworzenie keratynowej warstwy,
 • pobudzenie komórek skóry,
 • poprawę elastyczności,
 • swą aktywność przeciwutleniającą – wymiatanie wolnych rodników.

Witaminy mikrokapsułkowane są odporne na utlenianie w kosmetyku, ponieważ polimerowe ściany mikrokapsułek doskonale zapobiegają ich łączeniu się z innymi składnikami zawartymi w kosmetyku, a ponadto chronią je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Utleniona forma witaminy A traci swe naturalne właściwości. Unikalny system kontroli procesu uwalniania zapewnia maksymalne wydzielenie witaminy z mikrokapsułki na powierzchnię skóry tylko po aplikacji kosmetyku i zapewnia, że maksymalna dawka aktywnego składnika dociera do docelowego miejsca w skórze.

Skóra jest złożonym systemem, który ochrania ludzkie ciało przed działaniem negatywnych czynników takich jak zanieczyszczenia miejskie np. spaliny, bakterie,  promieniowanie UV co w rezultacie prowadzi do przedwczesnego starzenia.

Prof. Przybylski Kolagen Aktiv+ zawiera optymalną formę witaminy A do pielęgnacji i ochrony tego ważnego organu jakim jest skóra.

Jak stosować:  Stosuj preparat na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu poprzez jego wklepanie czystymi palcami, aż do zupełnego wchłonięcia preparatu.  Stosuj Prof. Przybylski Kolagen Aktiv + dwa razy dziennie, aby Twoja skóra pozostała piękna i młoda.
 
Uwaga!  Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oka przepłukać dużą ilością letniej wody.

 Zobacz opinię o tym produkcie:

zmojegopunktuwidzenia92.blogspot.com/2013/02/kolagen-aktiv-3-helisa.html

 blog-dla-kobiet.blogspot.com/2013/01/3-helisa-recenzja.html