Language

Targi

 

II Targi Uroda i Estetyka, Łódź 20-21.11.2010 r..

DSC_4420 

Udział naszej firmy w targach Uroda i Estetyka zaowocował w tym roku dwiema pierwszymi nagrodami przyznanymi przez organizatorów targów za najlepszy produkt oraz za najlepsze stoisko. Na targach odbyło się też wręczenie firmie 3-Helisa medalu Quality International 2010, za jakość oferowanych produktów. Jednak naszym największym sukcesem było niezwykle liczne przybycie i zainteresowanie naszych klientów za które bardzo dziękujemy.

 

targi3 
 

Przełomowe rozwiązania opracowane przez nasz zespół zaowocowały współpracą z najlepszymi instytutami naukowymi, dermatologami i biotechnologami z polski i całego świata dlatego miło było nam gościć naszych partnerów z KC Technology z Korei Południowej, Beauty Progress z Włoch, Beauty Pasaż z Krakowa, oraz Maniewski Hair and Body również z Krakowa. Wymiana informacji doświadczeń wyników badań z naszymi partnerami zwykle następuje na odległość. Tym razem staneliśmy ramię w ramię z przedstawicielami kilku naszych partnerów by zaprezentować państwu efekty naszej współpracy.

KC Technology z Korei Południowej to firma, z którą  współpracujemy w dziedzinie badania i diagnozowania skóry i włosów. Na targach Uroda i Estetyka badania i interpretację wyników  wykonywała Monika Kopystecka pod kierunkiem Jess Chang z KC Technology, która była naszym gościem specjalnym. Nasi klienci po badaniu otrzymywali wskazania jakich produktów  3-Helisa powinni używać. Informacje zwrotne o efektach działania wykorzystamy do celów badawczych i stworzenia kolejnych linii kosmetycznych.

Znak-3Helisa 

Beauty Progress to Włoska firma zaopatrująca w najnowsze technologie prestiżowe gabinety, spa, centra odnowy biologicznej.Nasza współpraca polega na wymianie doświadczeń i przede wszystkim technologi. Nasze kosmetyki weszły w skład oferty Beauty Progress, również ich rozwiązania pojawią się w Polsce za pośrednictwem firmy 3-Helisa. Na naszym stanowisku miały swoją polską premierę urządzenie wykorzystujące kawitację, ultradzwięki i radiofrekwencję służące do rozbijania tkanki tłuszczowej i wprowadzania w głąb naskórka kolagenu biologicznie aktywnego. Niektóre nasze klientki od ręki mogły się przekonać o niesamowitych efektach tych zabiegów, gubiąc z obwodu uda nawet 2 cm. 

DSC_3746

Beauty Pasaż. O efektach stosowania naszych kosmetyków pomagał się przekonać naszym klientom zespół profesjonalnego salonu kosmetycznego Beauty Pasaż Katarzyny Żurek z Krakowa. Zespół oferował szereg zabiegów z wykorzystaniem dobrze znanych produktów 3-Helisa jak również przy użyciu linii Desirable Professional, która była prezentowana w ramach prapremiery. Desirable Professional to linia dedykowana salonom kosmetycznym. Jest to kontynuacja linii Desirable rozwinięta o kolejne rozwiązania i dostosowana do potrzeb i wykorzystująca potencjał salonów kosmetycznych. DSC_4670

 

Maniewski Hair & Body to zespół młodych kreatywnych stylistów pod przewodnictwem Macieja Maniewskiego. Popularność swoich salonów zawdzięczają wysokim standardom i innowacyjnemu podejściu do mody, stylizacji włosów i ciała. Nasze produkty wchodzą w skład kosmetyków używanych przez Maniewski Hair & Body i za ich pośrednictwem testowane są w sytuacjach w których piękno i młody zdrowy wygląd jest w centrum uwagi. Na naszym stanowisku można było podziwiać stylistów w akcji podczas pokazu charakteryzacji. Wielkim sukcesem było zwycięstwo Anny Rojek stylistki i wizażystki Maniewski Hair & Body w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Kreatywnego które były imprezą towarzyszącą targom Uroda i Estetyka.

DSC_4081

 

Firma ARSSTUDIO od 2009 projektuje i wykonuje dla nas prestiżowe stoiska targowe i materiały reklamowe. ARSSTUDIO to przede wszystkim komunikatywny, kreatywny i profesjonalny zespół, który rozumie misję naszej Firmy odzwierciedlając ją we wszystkich projektach z dokładnością do najdrobniejszych detali stosując najnowocześniejsze technologie. Projekty z ARSSTUDIO są gwarancją sukcesu. co potwierdza Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie na najlepsze stoisko Targów Uroda i Estetyka.

DSC_4428

 

II Targi Uroda i Estetyka były wyjątkowe pod wieloma względami. Przede wszystkim dzięki odwiedzającym, którzy tłumnie przybyli na nasze stoisko. Na 150 m2 stoiska zaprezentowaliśmy nasze znane produkty, zabiegi oraz z udziałem naszych partnerów z Włoch i Korei Płd urządzenia do zabiegów i badania skóry. Ponadto na stoisku 3-Helisa można było zobaczyć wyjątkowy pokaz stylizacji w wykonaniu zespołu fryzjerskiego "Maniewski".

Podczas I dnia targów odbyło się wręczenie firmie 3-Helisa medalu Quality International 2010, przyznanego przez kapitułę Forum Biznesu, Dziennika Gazety Prawnej, za jakość oferowanych produków. Dodatkowo zostaliśmy nagrodzeni przez Jury II Targów Uroda i Estetyka wyróżnieniem za najlepsze stoisko wystawy oraz nagrodą główną dla produktu Black Comfort z linii DESIRABLE. Tegoroczne targi były niewątpliwym sukcesem a uznanie jakie zyskaliśmy wsród organizatorów i naszych klientów jest dla nas inspiracją do kolejnych przedsięwzięć.

 

I Targi Uroda i Estetyka, Łódź 21-22.11.2009 r.

Na I targach Uroda i Estetyka w Łodzi zadebiutowała linia DESIRABLE złożona z 15 kolagenowych produktów do pielęgnacji całego ciała. Na stoisku o powierzchni ponad 70 m2 prezentowane były zabiegi z użyciem produktów DESIRABLE. I Targi Uroda i Estetyka zakończyły się dużym sukcesem za sprawą nagrody głównej dla produktu pod oczy SOFT COMFORT oraz wyróżnienia dla produktu do włosów AMINO PRO MASK.

Krótka fotorelacja z targów:

   DSC_4379a  DSC_4428a  DSC_4479a  DSC_4500a

      DSC_4557a            Nagroda_Amino         Nagroda_Soft         DSC_4570a