Language

Desirable white Comfort

ENGLISH VERSION

 
WhiteComfort_www1 

 DESIRABLE® WHITE COMFORT®

INTENSYWNIE REWITALIZUJĄCY ŻEL KOLAGENOWY

 DLA KOBIET 

ODKRYJ PIĘKNO NATURY

 KUP TUTAJ

 

Nasz nowej generacji delikatny żel kolagenowy do skóry dojrzałej zawiera specjalistyczny kompleks witamin, który poprawia elastyczność skóry, redukuje zmarszczki, pozwala odzyskać młody wygląd skóry. White Comfort to zamknięte w nanosomach silne antyoksydanty, substancje nawilżające oraz wysokiej jakości ekstrakty roślinne wprowadzone do kolagenu biologicznie aktywnego HBC.

Ingredients INCI: Collagen, Aqua, Aloe Vera, Hydrolysed Silk Protein, Lactic Acid, Polymethyl Methacrylate, Tricaprylin, Tocopherol, BHT, BHA, Vitrus Bergamia Oil, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, EthylhexylGlycerin, Polyaminopropyl Biguanide

Sekret działania: Sekretem działania White Comfort jest wyjątkowa receptura, w której połączyliśmy nasz kolagen biologicznie aktywny  z kompleksem witamin A i E, białkami jedwabiu utrzymującymi wodę w naskórku i aloesem, który nawilża, regeneruje, chroni oraz wycisza podrażnioną skórę.

Kolagen Biologicznie Aktywny Prof. Przybylskiego (patenty: PL 190737, US 7,285,638). Firma 3-Helisa jako jedyny i wyłączny producent kolagenu biologicznie aktywnego opatentowaną metodą, którą przez lata pracy unowocześniła, w efekcie uzyskała czysty tropokolagen, jedyny na świecie.

Biologicznie Aktywny Kolagen dostarcza skórze wszystkiego tego, co jest niezbędne dla jej zdrowego i pięknego wyglądu. Wysoka zawartość aminokwasów w naszych produktach odżywia skórę dzień po dniu. Technologia produkcji została tak opracowana, aby zachować naturalną melaninę występującą w skórze ryb. Melanina jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV podczas kąpieli słonecznych.

Badania aplikacyjno – użytkowe wykazały istotny wpływ naszego preparatu na poprawę ogólnego wyglądu skóry, przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, redukcję zmarszczek, poprawę elastyczności skóry oraz rozjaśnienie przebarwień.

Innowacyjna metoda produkcji kolagenu biologicznie aktywnego naszej firmy umożliwia łączenie go z innymi składnikami aktywnymi TAGRA RND, której opatentowana metoda mikrokapsułkowania surowców gwarantuje wysoką jakość i aktywność włączonych do receptury substancji.

Aloe Vera – składnik, którego nie może zabraknąć w kosmetyku. Łatwo przenika w głąb skóry zwiększając nawilżenie, ukrwienie i regenerację komórek skóry. Aloes ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji, zwłaszcza cery dojrzałej.

Hydrolysed Silk Protein – białka jedwabiu, które utrzymują wodę w naskórku, dzięki czemu, skóra jest właściwie nawilżona, miękka, jedwabiście gładka i elastyczna. Jedwab – to przede wszystkim białko – fibroina, która stanowi 70% masy jedwabiu i jest pożądana przez skórę na równi z kolagenem. Działa stymulująco na procesy metabolizmu komórkowego. Wpływa na przywrócenie i zachowanie sprężystości i elastyczności skóry. Białka jedwabiu w naturalny sposób utrzymują odpowiednie napięcie skóry i zatrzymują wodę w naskórku, przez co opóźniają powstawanie zmarszczek.

Witamina A – „Witamina Młodości” odpowiada za procesy wzrostowe włosów, skóry, paznokci, a jej niedobór w organizmie przejawia się suchą - łuszczącą się, zrogowaciałą skórą, łamliwością paznokci i włosów. Promieniowanie UVA , które oddziałuje na skórę przez cały rok, zmniejsza poziom witaminy A, stąd konieczność regularnego uzupełniania jej niedoboru nie tylko w diecie, ale przede wszystkim poprzez kosmetyki pielęgnacyjne działające bezpośrednio na skórę. Receptory skóry selektywnie wiążą cząsteczki witaminy A umożliwiając jej aktywny udział w odnowie komórkowej skóry, zwiększenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, poprawienia naturalnych mechanizmów ochronnych przed działaniem słońca na skórę.

Witamina A w widoczny sposób poprawia niedoskonałości skóry poprzez jej wygładzenie, pogrubienie, renowację, nawilżenie, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów.

Witamina A jest czynnikiem normalizującym ilość wydzielonego łoju przez co zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków.

Wielofunkcyjność witaminy A doskonale sprawdza się w pielęgnacji każdej cery, a w szczególności cery dojrzałej, którą chroni przed niszczącym oddziaływaniem promieni słonecznych przyspieszających procesy starzenia się skóry.

Witamina E – penetruje przez stratum corneum, skórę właściwą, przechodząc do naczyń krwionośnych, wbudowuje się w struktury cementu międzykomórkowego warstwy rogowej i lipidowe struktury błon komórkowych.

Witamina E odgrywa ważną rolę w pielęgnacji i zachowaniu młodego wyglądu skóry poprzez:

  • hamowanie utleniania tłuszczów nienasyconych,
  • zapobieganie uszkodzeniu komórek i powstawaniu stanów zapalnych,
  • wzmacnianie bariery naskórkowej,
  • nawilżanie,
  • poprawienie ukrwienia,
  • stymulację i wyrównanie kolorytu skóry,
  • spowolnienie procesów starzenia się skóry.

Witamina E to wyjątkowo ważny składnik, który na stałe wprowadzamy do naszych receptur, aby wspomóc ochronę skóry przed działaniem wolnych rodników wszechobecnych w zanieczyszczonym środowisku, w którym przyszło żyć współczesnemu człowiekowi (promieniowanie słoneczne, rentgenowskie, dziura ozonowa, dym papierosowy, alkohol, ekspozycja na metale ciężkie, smog, spaliny, a nawet żywność bogata w tłuszcze typu trans).

Witaminy mikrokapsułkowane są odporne na utlenianie w kosmetyku, ponieważ polimerowe ściany mikrokapsułek doskonale zapobiegają ich łączeniu się z innymi składnikami, a ponadto chronią je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 3-Helisa stosuje unikalny system kontroli procesu uwalniania, który zapewnia maksymalne wydzielenie witamin z mikrokapsułek na powierzchni skóry w momencie aplikacji kosmetyku, aby maksymalna dawka aktywnego składnika docierała do docelowego miejsca w skórze, co pozwala osiągnąć zamierzony efekt pielęgnacyjny.

Citrus Bergamia Oil – olej z bergamotki, pozyskiwany ze skórek hiszpańskich owoców bergamotkiCitrus Bergamia. Posiada właściwości antybakteryjne, charakteryzuje się świeżym, orzeźwiającym zapachem.

Jak stosować: Stosuj preparat na czystą i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanosząc niewielką ilość żelu pobranego z opakowania załączoną szpatułką. Delikatnie opuszkami palców rozprowadź żeli wklep do zupełnego wchłonięcia się kosmetyku.

Uwaga!  Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oka przepłukać dużą ilością letniej wody.

 W kompleksowej pielęgnacji skóry dojrzałej preparatem White Comfort niezbędna jest dbałość o wymagającą skórę wokół oczu, stąd firma 3-Helisa oferuje w zestawie Soft Comfort.