Language

Desirable Black Comfort

ENGLISH VERSION

 
BlackComfort_www1 

 DESIRABLE® BLACK COMFORT®

2-w -1

INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY ŻEL PO GOLENIU I NA DZIEŃ

DLA MĘŻCZYZN 

 KUP TUTAJ

 

NATURA TWOJĄ OCHRONĄ PRZED PODRAŻNIENIAMI 

Przedstawiamy nasz nowej generacji żel po goleniu i żel nawilżający skórę do codziennej pielęgnacji w jednym. Black Comfort Plus to intensywnie naturalna i skuteczna ochrona skóry, której działanie skupia się na nawilżaniu i wygładzaniu skóry. Rezultatem jest łagodzenie podrażnień powstałych w wyniku golenia, wzrost elastyczności skóry i ogólna poprawa wyglądu cery. Zadbana skóra mężczyzny jest symbolem młodości i męskości. Black Comfort Plus jest Twoją receptą na sukces. 

Sekret działania: Sekretem działania Black Comfort® jest wyjątkowa receptura, w której połączyliśmy wybrane i sprawdzone składniki aktywne od lat stosowane w kosmetologii do odżywiania i pielęgnacji skóry z naszym kolagenem biologicznie aktywnym.

Kolagen Biologicznie Aktywny Prof. Przybylskiego (patenty: PL 190737, US 7,285,638). Firma 3-Helisa jako jedyny i wyłączny producent kolagenu biologicznie aktywnego opatentowaną metodą, którą przez lata pracy unowocześniła i w efekcie uzyskując czysty tropokolagen, jedyny na świecie.

Kolagen – białko zwierzęce, w tym także ludzkie, podstawowy składnik włóknistej tkanki łącznej i materiał budulcowy skóry. Odpowiada m.in. za elastyczność, sprężystość i gładkość skóry. Charakteryzuje się nadzwyczajną zdolnością wiązania wody. Kolagen ma działanie błonotwórcze, stanowi barierę ochronną dla skóry. Regeneruje, ma właściwości higroskopijne i  im więcej jego w skórze tym jest bardziej nawilżona. 

Innowacyjna metoda produkcji kolagenu biologicznie aktywnego naszej firmy umożliwia łączenie go z innymi składnikami aktywnymi TAGRA RND™, której opatentowaną metodą mikrokapsułkowania surowców  gwarantuje wysoką jakość i aktywność włączonych do receptury substancji.

Aloe Vera – składnik, którego nie może zabraknąć w kosmetyku męskim. Aloes dzięki swoim właściwościom antyseptycznym doskonale zabezpieczy skórę twarzy po goleniu, łagodząc mikrouszkodzenia – spękania skóry, odczucie pieczenia po zabiegu. Łatwo przenika w głąb skóry, co efektuje zwiększeniem nawilżenia, ukrwienia i regeneracji komórek skóry. Aloes ma szerokie zastosowanie w  pielęgnacji,  zwłaszcza cery dojrzałej.

Santalum Album Oil – olej z drzewa sandałowego to najwyższej jakości olej standaryzowany w zakresie zawartości substancji aktywnych NNKT (niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych), które bardzo dobrze wchłaniają się przez skórę hamując transepidermalną utratę wody, regenerując uszkodzoną barierę lipidową naskórka, co objawia się nawilżeniem i ujędrnieniem skóry.

Hamamelis Virginiana – oczar wirginijski był stosowany przez plemiona indiańskie Ameryki Północnej jako środek leczniczy, przeciwzapalny, przeciwbakteryjny, przeciwkrwotoczny w różnych schorzeniach. Badania naukowe XX w. potwierdziły zakres działania i właściwości oczaru, stąd zaczęto stosować ten składnik w kosmetyce. W  Black Comfort® oczar wirginijski pełni rolę eksperta, który działa przeciwzapalnie, ściągająco, tonizująco, zmniejsza kruchliwość kapilar, chroni skórę przed działaniem czynników atmosferycznych jak wiatr, zimno, wilgoć. Doskonale działa na skórę zanieczyszczoną o zatkanych porach, znacznie ograniczając wydzielanie łoju. Składnik polecany w pielęgnacji cer alergicznych i nadmiernie zaczerwienionych.

Witamina A – „Witamina Młodości” odpowiada za procesy wzrostowe włosów, skóry, paznokci, a jej niedobór w organizmie przejawia się suchą - łuszczącą się, zrogowaciałą skórą, łamliwością paznokci i włosów. Promieniowanie UVA , które oddziałuje na skórę przez cały rok, zmniejsza poziom witaminy A, stąd konieczność regularnego uzupełniania jej niedoboru nie tylko w diecie, ale przede wszystkim poprzez kosmetyki pielęgnacyjne działające bezpośrednio na skórę. Receptory skóry selektywnie wiążą cząsteczki witaminy A umożliwiając jej aktywny udział w odnowie komórkowej skóry, zwiększenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, poprawienia naturalnych mechanizmów ochronnych przed działaniem słońca na skórę. Witamina A w widoczny sposób poprawia niedoskonałości skóry poprzez jej wygładzenie, pogrubienie, renowację, nawilżenie, rozjaśnienie przebarwień, zwężenie porów. Witamina A jest czynnikiem normalizującym ilość wydzielonego łoju przez co zapobiega powstawaniu zaskórników i wyprysków.

Wielofunkcyjność witaminy A doskonale sprawdza się w pielęgnacji każdej cery, a w szczególności cery dojrzałej, którą chroni przed niszczącym oddziaływaniem promieni słonecznych przyspieszających procesy starzenia się skóry.

Witamina E – Penetruje przez stratum corneum, skórę właściwą, przechodząc do naczyń krwionośnych, wbudowuje się w struktury cementu międzykomórkowego warstwy rogowej i lipidowe struktury błon komórkowych. 

Witamina E odgrywa ważną rolę w pielęgnacji i zachowaniu młodego wyglądu skóry poprzez: 

  • hamowanie utleniania tłuszczów nienasyconych,
  • zapobieganie uszkodzeniu komórek i powstawaniu stanów zapalnych,
  • wzmacnianie bariery naskórkowej,
  • nawilżenie,
  • poprawienie ukrwienia,
  • stymulację i poprawienie kolorytu skóry,
  • spowolnienie procesów starzenia się skóry.

Witamina E to wyjątkowo ważny składnik, który na stałe  wprowadzamy do naszych receptur, aby wspomóc ochronę skóry przed działaniem wolnych rodników wszechobecnych w zanieczyszczonym środowisku, w którym przyszło żyć współczesnemu człowiekowi (promieniowanie słoneczne, rentgenowskie, dziura ozonowa, dym papierosowy, alkohol, ekspozycja na metale ciężkie, smog, spaliny, a nawet żywność bogata w tłuszcze typu trans).

Jak stosować: Stosuj regularnie po każdym zabiegu golenia dla uspokojenia i złagodzenia objawów podrażnienia skóry twarzy, a także wieczorem w celu nawilżenia i regeneracji zmęczonej skóry po całym dniu.

Pobierz czystą szpatułką niewielką ilość żelu i nałóż na wilgotną skórę twarzy w okolicach czoła, policzków i brody. Delikatnie rozprowadź palcami, a następnie wklep do całkowitego wchłonięcia preparatu.

Uwaga! Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oka przepłukać dużą ilością letniej wody.